Yuqori sifatli uy-ro'zg'or buyumlari qoliplari qarshi kalıplama mashinasi
video
Yuqori sifatli uy-ro'zg'or buyumlari qoliplari qarshi kalıplama mashinasi

Yuqori sifatli uy-ro'zg'or buyumlari qoliplari qarshi kalıplama mashinasi

mahsulot tafsilotlari campany Profil SHENZHOU-1999 yildan beri Biz inyeksion kalıplama mashinalarini ishlab chiqarish va eksport qilishga ixtisoslashganmiz, inyeksiya ogʻirligi 60-10000 gramm va siqish kuchi 95-1600 tonna. 20 yildan ortiq inyeksion kalıplama mashinasi bilimi va tajribasidan foydalanib, ...
So'rov yuborish
Ta'rif
Mashina parametrlari

Vida diametrimm606570
Vintning L/D nisbatiLD22.72119.5
Otish vaznigramm7729051050
Nazariy tortishish hajmism38489951154
Inyeksiya bosimiMpa207176152
Nazariy in'ektsiya tezligig/s110143181
Plastik sig'img/s35.243.351.8
In'ektsion in'ektsiyamm150
Vida momentiN.m2530
Maksimal vint aylanish tezligir/min150
Ochilish zarbasimm400
Bog'lash panjaralari orasidagi bo'shliqmm610x610
Qolib balandligimm220~630
Maksimal kun yorug'ligimm1220
Ejektor kuchitonna70.6
Ejektor zarbasimm150
Ejektor miqdori
9
Nasos dvigatelining quvvatikVt30
Nasos bosimiMpa16
Isitish quvvatikVt22
Mashina hajmiM6.7*1.75*2.25
Mashinaning og'irligitonna11
Neft tankining sig'imiL560
Xalqaro belgi
3000-1750

mahsulot tafsilotlari
imageimage

kampaniyaProfil

SHENCHOU - 1999 yildan beri

Biz quyish og‘irligi 60-10000 gramm va siqish kuchi 95-1600 tonna bo‘lgan inyeksion kalıplama mashinalarini ishlab chiqarish va eksport qilishga ixtisoslashganmiz. 20 yildan ortiq inyeksion kalıplama mashinasi bilimi va tajribasidan foydalangan holda, eng zamonaviy dizayn va nozik ishlab chiqarishni amalga oshirib, import qilingan mashhur va yuqori sifatli gidravlik, elektr va muhrlangan qismlardan foydalangan holda biz SZ seriyali to'liq avtomatik kompyuterlashtirilgan qarshi kalıplama mashinalarini ishlab chiqardik. va ularning quyi oqim uskunalari. Ular yuqori sifat, yuqori ishonchlilik, barqaror ishlash va jozibador narx / ishlash nisbati bilan ajralib turadi.Mashinalarimiz mijozlar ehtiyojlari va daromadlarini qondirishi mumkin. Boshqa fabrikalardagi mashinalar bilan solishtirganda, bizning mashinamiz kattaroq in'ektsiya og'irligiga, katta ochilish zarbasiga va bog'lovchi novdalar orasidagi masofaga ega. Yuqori sifatli va innovatsion mahsulotlar, mukammal mahsuldorlik, samarali boshqaruv, mukammal texnik echimlar va xizmatlar bilan bizning mashinalarimiz 20 dan ortiq mahalliy viloyat va shaharlarga sotiladi va Yaqin Sharq, Janubi-Sharqiy Osiyo, Rossiya, Markaziy Osiyo, Afrika, Amerika, Yevropa va boshqalar. Barcha mijozlarimiz mashinalarimiz va xizmatlarimizga yuqori baho berishdi.

Mijoz hikoyasi
Eski do'st.
Mijozning ismi Obed, Tanzaniyadan. U bizning eski do'stimiz. Biz u bilan 15 yildan ortiq ishlayapmiz va biz chuqur do'stlikni o'rnatdik. Boshida Obed bizning oddiy mijozimiz edi. O'zaro hamkorlik va tushunish davridan so'ng u Tanzaniyadagi texnik vakilimiz bo'ldi va Tanzaniyadagi mijozlarimizga turli xil texnik yordam ko'rsatishi mumkin. 2020 yil oxirida bizda 23 ta inyeksion kalıplama mashinasi va ko'p sonli qoliplar Tanzaniyaga yuboriladi.
Katta buyurtmalar.
Buyurtma Turkmanistondan. Bizning mijozimiz do'stimiz bir vaqtning o'zida turli xil modeldagi 26 ta qarshi kalıplama mashinasi va ko'plab qoliplar va yordamchi uskunalar sotib oldi. Buyurtmani olganimizdan so'ng, biz unga katta ahamiyat beramiz, ustaxonaning ishlashini tezlashtiramiz va rejalashtirilgan vazifalarni oldindan bajaramiz. Suratda O‘zbekistondagi mijoz tasvirlangan. Bu mintaqada bizda keng bozor mavjud.
Hukumat dasturi.
Ushbu loyiha 2019-yilda biz va Efiopian AG quvur o'rnatish kompaniyasi o'rtasidagi hamkorlik loyihasidir. Kompaniyamiz Efiopiya bilan hamkorlikni ancha oldin boshlagan. Biz Efiopiyaga 15 dan ortiq inyeksion kalıplama mashinalari va ko'proq qoliplarni yetkazib berdik.

paket va yetkazib berish

photobank (1)

Yuk tashishdan oldin biz moylash moyini qo'llaymiz va zangga qarshi vositani purkaymiz, etarlicha ehtiyot qismlarni tayyorlaymiz va jo'natishdan oldin ularning to'liq mahkamlanganligini tasdiqlaymiz. Tafsilotlarga e'tibor qaratamiz va sizga yaxshiroq tajriba taqdim etishga umid qilamiz.

64x64


Issiq teglar: uy-ro'zg'or buyumlari qoliplari, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, moslashtirilgan, ulgurji, sotib olish, narx, sotish, Xitoyda ishlab chiqarilgan

So'rov yuborish

(0/10)

clearall